BTPAL023, Sport suspension kit, Verlaging voor/achter 45/40mm, Alfa Romeo 147 937, Bouwjaar 01/01 - 05/10, Max. vooraslast 1000kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BTPAL023 |
| Product omschrijving | : Sport suspension kit |
| Verlaging voor/achter | : Verlaging voor/achter 45/40mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 147 |
| Bouwjaar | : 01/2001- |
| Hersteller | : Alfa |
| Past op model | : 147 |
| Past op Type | : 937 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/01 - 05/10 |
| Set bestaat uit | : Set bestaat uit 4 schokdempers en veren |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 1000kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast 980kg |
| Prijs incl. BTW | : 256 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 werkdagen |
1





