34-030011, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras, VW POLO Coupe (86C, 80), "1.0, 1.1, 1.3, 1.3 CAT, 1.3 D, 1.3 G40", 10/1981-09/1994 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 34-030011 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo III (86C) |
| Bouwjaar | : 08/1990-07/1994 |
| Past op model | : POLO Coupe (86C, 80) |
| Past op motor variant | : "1.0, 1.1, 1.3, 1.3 CAT, 1.3 D, 1.3 G40" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 10/1981-09/1994 |
| Vermogen kW | : 29-85 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 163,35 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





