24-028073, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, VW LUPO (6X1, 6E1), "1.0, 1.4, 1.4 16V, 1.4 FSI, 1.4 TDI, 1.7 SDI", 09/1998-07/2005 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-028073 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : VW |
| Model | : Lupo (6X) |
| Bouwjaar | : 10/1998-07/2005 |
| Past op model | : LUPO (6X1, 6E1) |
| Past op motor variant | : "1.0, 1.4, 1.4 16V, 1.4 FSI, 1.4 TDI, 1.7 SDI" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 09/1998-07/2005 |
| Vermogen kW | : 37-77 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 124,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





