34-001370, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras, VW JETTA I (16), "1.1, 1.3, 1.5, 1.5 D, 1.6, 1.6 D, 1.6 GLI, 1.6 TD, 1.8", 08/1978-02/1984, Front axle for bolted struts only Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 34-001370 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras |
| Merk | : VW |
| Model | : Jetta I |
| Bouwjaar | : 08/1978-02/1984 |
| Past op model | : JETTA I (16) |
| Past op motor variant | : "1.1, 1.3, 1.5, 1.5 D, 1.6, 1.6 D, 1.6 GLI, 1.6 TD, 1.8" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 08/1978-02/1984 |
| Vermogen kW | : 37-82 kW |
| Opmerking-1 | : Front axle for bolted struts only |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 169,4 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





