24-020749, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Peugeot 306 Break (7E, N3, N5), "1.4, 1.6, 1.8, 1.8 16V, 1.8 XA, 1.9 D, 1.9 TD, 2.0, 2.0 HDI 90", 02/1997-04/2002, without sport chassis Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-020749 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 306 |
| Bouwjaar | : 03/1993-06/2001 |
| Past op model | : 306 Break (7E, N3, N5) |
| Past op motor variant | : "1.4, 1.6, 1.8, 1.8 16V, 1.8 XA, 1.9 D, 1.9 TD, 2.0, 2.0 HDI 90" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 02/1997-04/2002 |
| Vermogen kW | : 44-97 kW |
| Opmerking-1 | : without sport chassis |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 158,51 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





