24-020756, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Peugeot 106 I (1A, 1C), 1.0, 1.1, 1.3, 1.4, 1.4 D, 1.5 D, 1.6, 08/1991-04/1996, Front axle charakteristic: 96/46, Length: 545 mm / Rear axle charakteristic: 360/130, Length: 316 mm Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-020756 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 106 |
| Bouwjaar | : 09/1991- |
| Past op model | : 106 I (1A, 1C) |
| Past op motor variant | : 1.0, 1.1, 1.3, 1.4, 1.4 D, 1.5 D, 1.6 |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 08/1991-04/1996 |
| Vermogen kW | : 33-76 kW |
| Opmerking-1 | : Front axle charakteristic: 96/46, Length: 545 mm / Rear axle charakteristic: 360/130, Length: 316 mm |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 134,31 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





