24-000857, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Opel TIGRA (95_), 1.4 16V, 1.6 16V, 07/1994-12/2000 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-000857 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Opel |
| Model | : Tigra I |
| Bouwjaar | : 07/1994-12/2000 |
| Past op model | : TIGRA (95_) |
| Past op motor variant | : 1.4 16V, 1.6 16V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 07/1994-12/2000 |
| Vermogen kW | : 63-78 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 124,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





