24-141857, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Mercedes C-CLASS, "C 180 K, C 200 K, C 200 Turbo, C 230, C 260 Turbo, C 280, C 300", 03/2008-, without electronic suspension control Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-141857 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C-CLASS |
| Past op motor variant | : "C 180 K, C 200 K, C 200 Turbo, C 230, C 260 Turbo, C 280, C 300" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 03/2008- |
| Vermogen kW | : 115-180 kW |
| Opmerking-1 | : without electronic suspension control |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 189,97 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





