22-223432, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras rechts, Mercedes B-CLASS (W246), "B 180, B 180 CDI, B 200, B 200 CDI, B 220 CDI, B 250", 11/2011- Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 22-223432 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras rechts |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : B-Class (W246) |
| Bouwjaar | : 11/2011- |
| Past op model | : B-CLASS (W246) |
| Past op motor variant | : "B 180, B 180 CDI, B 200, B 200 CDI, B 220 CDI, B 250" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 11/2011- |
| Vermogen kW | : 80-155 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 314,6 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





