22-232229, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras links, Mercedes A-CLASS (W176), "A 180, A 180 CDI, A 200, A 200 CDI, A 220 CDI, A 250", 06/2012-, with sports suspension, mark: P84, with AMG Sports Package Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 22-232229 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras links |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : A-Class (W176) |
| Bouwjaar | : 06/2012- |
| Past op model | : A-CLASS (W176) |
| Past op motor variant | : "A 180, A 180 CDI, A 200, A 200 CDI, A 220 CDI, A 250" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 06/2012- |
| Vermogen kW | : 80-155 kW |
| Opmerking-1 | : with sports suspension, mark: P84, with AMG Sports Package |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 308,55 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





