22-044105, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras, Mercedes A-CLASS (W168), "A 140, A 160, A 160 CDI, A 170 CDI, A 190, A 210", 07/1997-08/2004 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 22-044105 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : A-Class (W168) |
| Bouwjaar | : 07/1997-08/2004 |
| Past op model | : A-CLASS (W168) |
| Past op motor variant | : "A 140, A 160, A 160 CDI, A 170 CDI, A 190, A 210" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 07/1997-08/2004 |
| Vermogen kW | : 44-103 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 202,07 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





