24-065511, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Mazda MX-5 II (NB), "1.6 16V, 1.8, 1.8 16V, 1.9 16V, 1.9 i, 1.9 i Turbo", 01/1998-10/2005 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-065511 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Mazda |
| Model | : MX5 (NB) |
| Bouwjaar | : 05/1998-08/2005 |
| Past op model | : MX-5 II (NB) |
| Past op motor variant | : "1.6 16V, 1.8, 1.8 16V, 1.9 16V, 1.9 i, 1.9 i Turbo" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 01/1998-10/2005 |
| Vermogen kW | : 81-157 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 200,86 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





