35-110880, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Achteras rechts, Hyundai COUPE (GK), 1.6 16V, 2.0, 2.0 GLS, 2.7 V6, 08/2001-08/2009, with standard chassis Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 35-110880 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Achteras rechts |
| Merk | : Hyundai |
| Model | : Coupe (GK) |
| Bouwjaar | : 11/2001- |
| Past op model | : COUPE (GK) |
| Past op motor variant | : 1.6 16V, 2.0, 2.0 GLS, 2.7 V6 |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 08/2001-08/2009 |
| Vermogen kW | : 77-123 kW |
| Opmerking-1 | : with standard chassis |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 255,31 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





