24-017756, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras links, Honda PRELUDE IV (BB), 2.0 i 16V, 2.2 i 16V Vtec, 2.3 i 16V, 02/1992-09/1996 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-017756 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras links |
| Merk | : Honda |
| Model | : Prelude (BB1/BB2/BB3) |
| Bouwjaar | : 02/1992-09/1996 |
| Past op model | : PRELUDE IV (BB) |
| Past op motor variant | : 2.0 i 16V, 2.2 i 16V Vtec, 2.3 i 16V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 02/1992-09/1996 |
| Vermogen kW | : 98-136 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 263,78 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





