24-013826, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Honda CRX II (ED, EE), 1.4 GL, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V Vtec, 10/1989-02/1992 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-013826 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Honda |
| Model | : CRX II (ED9/EE8) |
| Bouwjaar | : 01/1988-12/1991 |
| Past op model | : CRX II (ED, EE) |
| Past op motor variant | : 1.4 GL, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V Vtec |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 10/1989-02/1992 |
| Vermogen kW | : 66-110 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 142,78 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





