24-060318, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Honda ACCORD VII Coupe (CG), 2.0 i 16V, 2.3 VTi, 02/1998-06/2003, Vehicle Production Country: Great Britain Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-060318 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CG) |
| Bouwjaar | : 10/1998-01/2003 |
| Past op model | : ACCORD VII Coupe (CG) |
| Past op motor variant | : 2.0 i 16V, 2.3 VTi |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 02/1998-06/2003 |
| Vermogen kW | : 108-113 kW |
| Opmerking-1 | : Vehicle Production Country: Great Britain |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 194,81 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





