24-060301, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras, Honda ACCORD VII Aerodeck (CM_), 1.6, 2.3 16 V, 2.4 Vtec E, 02/1998-09/2005, Vehicle Production Country: Great Britain Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-060301 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras |
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CG) |
| Bouwjaar | : 10/1998-01/2003 |
| Past op model | : ACCORD VII Aerodeck (CM_) |
| Past op motor variant | : 1.6, 2.3 16 V, 2.4 Vtec E |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 02/1998-09/2005 |
| Vermogen kW | : 65-118 kW |
| Opmerking-1 | : Vehicle Production Country: Great Britain |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 210,54 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





