24-060950, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Ford PUMA (EC_), 1.4 16V, 11/1997-10/2000 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-060950 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Ford |
| Model | : Puma (ECT) |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : PUMA (EC_) |
| Past op motor variant | : 1.4 16V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 11/1997-10/2000 |
| Vermogen kW | : 66 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 162,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





