24-143646, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Ford MONDEO IV Saloon, "1.6 Ti, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.3, 2.5", 03/2007- Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-143646 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo IV (BA7) |
| Bouwjaar | : 06/2007-08/2014 |
| Past op model | : MONDEO IV Saloon |
| Past op motor variant | : "1.6 Ti, 1.8 TDCi, 2.0, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 TDCi, 2.2 TDCi, 2.3, 2.5" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 03/2007- |
| Vermogen kW | : 74-162 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 231,11 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





