24-103596, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Ford FIESTA V (JH_, JD_), "1.0, 1.25 16V, 1.3, 1.4 16V, 1.4 TDCi, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Flex, 1.6 TDCi, ST150", 11/2001-, with standard chassis, with sports suspension Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-103596 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta V (JH1/JD3) |
| Bouwjaar | : 04/2002- |
| Past op model | : FIESTA V (JH_, JD_) |
| Past op motor variant | : "1.0, 1.25 16V, 1.3, 1.4 16V, 1.4 TDCi, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Flex, 1.6 TDCi, ST150" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 11/2001- |
| Vermogen kW | : 44-110 kW |
| Opmerking-1 | : with standard chassis, with sports suspension |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 168,19 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





