24-102674, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat STILO Multi Wagon (192), 2.4 20V, 01/2004-08/2008, Front axle fixing hole pitches at the front 75 mm Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-102674 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Stilo (192) |
| Bouwjaar | : 10/2001- |
| Past op model | : STILO Multi Wagon (192) |
| Past op motor variant | : 2.4 20V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 01/2004-08/2008 |
| Vermogen kW | : 123 kW |
| Opmerking-1 | : Front axle fixing hole pitches at the front 75 mm |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 168,19 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





