24-067928, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat BRAVO (198), "1.4, 1.4 16V, 1.4 LPG, 1.4 T-Jet, 1.6 D Multijet, 1.8 16V, 1.9 D Multijet", 11/2006-, Front axle fixing hole pitches 58 mm Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-067928 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo II (198) |
| Bouwjaar | : 03/2007- |
| Past op model | : BRAVO (198) |
| Past op motor variant | : "1.4, 1.4 16V, 1.4 LPG, 1.4 T-Jet, 1.6 D Multijet, 1.8 16V, 1.9 D Multijet" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 11/2006- |
| Vermogen kW | : 66-110 kW |
| Opmerking-1 | : Front axle fixing hole pitches 58 mm |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 168,19 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





