24-018005, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat BRAVO (182), "1.6, 1.6 16V, 1.9 D, 1.9 JTD, 1.9 JTD 105, 1.9 TD 100 S, 1.9 TD 75 S", 03/1996-02/2002 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-018005 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo I (182) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : BRAVO (182) |
| Past op motor variant | : "1.6, 1.6 16V, 1.9 D, 1.9 JTD, 1.9 JTD 105, 1.9 TD 100 S, 1.9 TD 75 S" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 03/1996-02/2002 |
| Vermogen kW | : 48-77 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 146,41 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





