24-024679, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat BARCHETTA (183), 1.8 16V, 04/1995-05/2005 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-024679 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Barchetta (183) |
| Bouwjaar | : 04/1995- |
| Past op model | : BARCHETTA (183) |
| Past op motor variant | : 1.8 16V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 04/1995-05/2005 |
| Vermogen kW | : 96 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 145,2 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





