24-197083, Bilstein B6 Sport Schokdemper achteras, Porsche CAYENNE, "3.0 D, 3.0 S, 3.6, 4.2 S Diesel, 4.8 Turbo, 4.8 Turbo S, S 4.8, S Hybrid 3.0", 06/2010-, without PASM, without pneumatic suspension, Standaard lengte, geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -40mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-197083 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B6 Sport |
| Plaats aan de auto | : Schokdemper achteras |
| Merk | : Porsche |
| Model | : Cayenne II (92A) |
| Bouwjaar | : 07/2010- |
| Past op model | : CAYENNE |
| Past op motor variant | : "3.0 D, 3.0 S, 3.6, 4.2 S Diesel, 4.8 Turbo, 4.8 Turbo S, S 4.8, S Hybrid 3.0" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 06/2010- |
| Vermogen kW | : 155-405 kW |
| Opmerking-1 | : without PASM, without pneumatic suspension |
| Opmerking-2 | : Standaard lengte, geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -40mm |
| Prijs incl. BTW | : 457,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





