35-005469, Bilstein B6 Sport Schokdemper vooras links, Peugeot 309 II (3C, 3A), 1.9 GTI, 1.9 GTI 16V, 07/1989-12/1993, Standaard lengte, geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -40mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 35-005469 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B6 Sport |
| Plaats aan de auto | : Schokdemper vooras links |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 309 |
| Bouwjaar | : 07/1988-12/1993 |
| Past op model | : 309 II (3C, 3A) |
| Past op motor variant | : 1.9 GTI, 1.9 GTI 16V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 07/1989-12/1993 |
| Vermogen kW | : 88-116 kW |
| Opmerking-2 | : Standaard lengte, geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -40mm |
| Prijs incl. BTW | : 287,98 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





