24-020510, Bilstein B6 Sport Schokdemper achteras, Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3), 2.0, 2.0 20 V, 2.2 E, 2.3 E, 2.3 E 20V, 04/1987-09/1991, with standard chassis / Front axle strutdiameter 50 mm, Standaard lengte, geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -40mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-020510 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B6 Sport |
| Plaats aan de auto | : Schokdemper achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : 90 (89) |
| Bouwjaar | : 04/1987-09/1991 |
| Past op model | : 90 (89, 89Q, 8A, B3) |
| Past op motor variant | : 2.0, 2.0 20 V, 2.2 E, 2.3 E, 2.3 E 20V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 04/1987-09/1991 |
| Vermogen kW | : 85-125 kW |
| Opmerking-1 | : with standard chassis / Front axle strutdiameter 50 mm |
| Opmerking-2 | : Standaard lengte, geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -40mm |
| Prijs incl. BTW | : 174,24 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





