FS81-004, AP-suspensions Verenset, Verlaging voor/achter 60/30mm, Seat Ibiza (6K), 1.3, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 1.9D, 1.9SDi, 1.9TD, 1.9TDi, 40-85 KW, tot 835 KG max vooraslast, tot 840 KG max achteraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FS81-004 |
| Fabrikant | : AP-suspensions |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza II (6K) |
| Bouwjaar | : 04/1993-08/1999 |
| Vehicle | : Ibiza (6K) |
| Past op bouwjaar | : 04/93-08/99 |
| Motorvariant | : 1.3, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 1.9D, 1.9SDi, 1.9TD, 1.9TDi |
| Vermogen in KW | : 40-85 KW |
| Max vooraslast | : tot 835 KG max vooraslast |
| Max achteraslast | : tot 840 KG max achteraslast |
| Verlaging | : Verlaging voor/achter 60/30mm |
| Prijs incl. BTW | : 131,17 |
| Hinweise | : 31 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





