FS50-041, AP-suspensions Verenset, Verlaging voor/achter 40/30mm, Honda HR-V (GH2), 850 kg KG max vooraslast, 820 kg KG max achteraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FS50-041 |
| Fabrikant | : AP-suspensions |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Honda |
| Model | : HR-V (GH1/2/3/4) |
| Bouwjaar | : 1999-2005 |
| Vehicle | : HR-V (GH2) |
| Past op bouwjaar | : 98- |
| Max vooraslast | : 850 kg KG max vooraslast |
| Max achteraslast | : 820 kg KG max achteraslast |
| Verlaging | : Verlaging voor/achter 40/30mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Hinweise | : |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





