SP80-069, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, VW Bouwjaar 02/2003-, 1.9TDi, 2.0TDi, 66-125 kW, Bouwjaar 02/2003-, Max. vooraslast tot 1200 kg, Max. achteraslast tot 1190 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-069 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Touran (1T1/1T3) |
| Bouwjaar | : 03/2003-05/2015 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Touran (1T) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2003- |
| Motorvariant | : 1.9TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 66-125 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1200 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1190 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





