SP80-119, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, VW Bouwjaar 04/2006-, 2.0FSi, 2.0TSi, 2.0TDi ohne DSG / without DSG, 103-147 kW, 55mm veerpootdiameter, Bouwjaar 04/2006-, Max. vooraslast 991 tot 1070 kg, Max. achteraslast tot 1000 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-119 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Eos (1F) |
| Bouwjaar | : 05/2006- |
| Fahrzeug / Vehicle | : Eos (1F) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2006- |
| Motorvariant | : 2.0FSi, 2.0TSi, 2.0TDi ohne DSG / without DSG |
| Vermogen in KW | : 103-147 kW |
| Veerpootdiameter | : 55mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast 991 tot 1070 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





