SP80-216, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 09/1988-, VR 6, Bouwjaar 09/1988-, Max. vooraslast tot 925 kg, Max. achteraslast tot 710 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-216 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Corrado |
| Bouwjaar | : 10/1988-07/1995 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Corrado (53i) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1988- |
| Motorvariant | : VR 6 |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 925 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 710 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





