SP82-016, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 20/20mm, Skoda Bouwjaar 01/2006-, 2.0TFSi, 2.0TDi, 125-147 kW, Bouwjaar 01/2006-, Max. vooraslast tot 1110 kg, Max. achteraslast tot 1150 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP82-016 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 20/20mm |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia II (1Z) |
| Bouwjaar | : 03/2004-10/2012 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Octavia II RS (1Z) Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2006- |
| Motorvariant | : 2.0TFSi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 125-147 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1110 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1150 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





