SP81-161, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Seat Bouwjaar 09/2005-, 1.9TDi, 2.0TDi, 66-103 kW, 50mm veerpootdiameter, Bouwjaar 09/2005-, Max. vooraslast tot 1120 kg, Max. achteraslast tot 965 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP81-161 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon II (1P) |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Fahrzeug / Vehicle | : Leon (1P) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2005- |
| Motorvariant | : 1.9TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 66-103 kW |
| Veerpootdiameter | : 50mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1120 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 965 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





