SP81-114, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Seat Bouwjaar 05/2010-, 1.6TDi, 63-77 kW, Bouwjaar 05/2010-, Max. vooraslast tot 960 kg, Max. achteraslast tot 820 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP81-114 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza V (6J) |
| Bouwjaar | : 06/2008- |
| Fahrzeug / Vehicle | : Ibiza (6J) ST (Kombi) / station wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2010- |
| Motorvariant | : 1.6TDi |
| Vermogen in KW | : 63-77 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 820 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





