SP81-035, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Seat Bouwjaar 05/2002-04/2008, 1.8, 2.0, 1.9SDi, 1.9TDi, 47-132 kW, Bouwjaar 05/2002-04/2008, Max. vooraslast tot 960 kg, Max. achteraslast tot 860 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP81-035 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza IV (6L) |
| Bouwjaar | : 03/2002-05/2008 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Ibiza (6L) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2002-04/2008 |
| Motorvariant | : 1.8, 2.0, 1.9SDi, 1.9TDi |
| Vermogen in KW | : 47-132 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 860 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





