SP81-001, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Seat Bouwjaar 08/1993-12/1995, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 1.9D, 1.9TD, 44-85 kW, Bouwjaar 08/1993-12/1995, Max. vooraslast tot 835 kg, Max. achteraslast tot 840 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP81-001 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba I (6K/6KC) |
| Bouwjaar | : 08/1993-07/1999 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Cordoba (6K/C) Limousine /, sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1993-12/1995 |
| Motorvariant | : 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 1.9D, 1.9TD |
| Vermogen in KW | : 44-85 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 835 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 840 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





