SP81-090, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 60/30mm, Seat Bouwjaar 05/1997-06/2004, 1.0, 1.4, 37-74 kW, Bouwjaar 05/1997-06/2004, Max. vooraslast tot 780 kg, Max. achteraslast tot 700 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP81-090 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 60/30mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Arosa (6H) |
| Bouwjaar | : 06/1997-09/2000 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Arosa (6H, 6HS) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/1997-06/2004 |
| Motorvariant | : 1.0, 1.4 |
| Vermogen in KW | : 37-74 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 780 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 700 kg |
| Prijs incl. BTW | : 304,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





