SP70-001, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/..mm, Peugeot Bouwjaar 01/1991-03/1996, 1.0, 1.4 (55kW), 1.4D, 1.5D, 33-55 kW, Bouwjaar 01/1991-03/1996, Max. vooraslast tot 710 kg, Max. achteraslast tot 620 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP70-001 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/..mm |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 106 |
| Bouwjaar | : 09/1991- |
| Fahrzeug / Vehicle | : 106 (1A/C) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/1991-03/1996 |
| Motorvariant | : 1.0, 1.4 (55kW), 1.4D, 1.5D |
| Vermogen in KW | : 33-55 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 710 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 620 kg |
| Prijs incl. BTW | : 263,35 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





