SP60-018, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Opel Bouwjaar 09/1988-09/1995, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 1.7D, 1.7TD, 42-95 kW, Bouwjaar 09/1988-09/1995, Max. vooraslast tot 940 kg, Max. achteraslast tot 915 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP60-018 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra A |
| Bouwjaar | : 09/1988-09/1995 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Vectra A (A, A-CC) Limousine /, sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1988-09/1995 |
| Motorvariant | : 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 1.7D, 1.7TD |
| Vermogen in KW | : 42-95 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 940 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 915 kg |
| Prijs incl. BTW | : 304,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





