SP60-035, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 60/30mm, Opel Bouwjaar 09/1991-12/1998, 1.6, 1.8, 1,7D, 1,7TD, 42-85 kW, Bouwjaar 09/1991-12/1998, Max. vooraslast tot 900 kg, Max. achteraslast tot 800 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP60-035 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 60/30mm |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra F |
| Bouwjaar | : 07/1991-01/1998 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Astra (F, F-CC, T92, inkl. T92 Cabrio, ohne T92 Caravan) bis 100 kW /, up to 100 kW, incl. T92 convertible, no T92 wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1991-12/1998 |
| Motorvariant | : 1.6, 1.8, 1,7D, 1,7TD |
| Vermogen in KW | : 42-85 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





