SP30-185, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Ford Bouwjaar 03/2007-, 1.6, 2.0i, 74-107 kW, Bouwjaar 03/2007-, Max. vooraslast tot 990 kg, Max. achteraslast tot 1065 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP30-185 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Fahrzeug / Vehicle | : Focus (DA3, DB3) Coupe, Cabrio /, coupe, convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2007- |
| Motorvariant | : 1.6, 2.0i |
| Vermogen in KW | : 74-107 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 990 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1065 kg |
| Prijs incl. BTW | : 405,71 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





