SP40-009, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/40mm, Fiat Bouwjaar 06/1999-05/2003, 1.2, 1.2 16V, 1.4, 1.3JTD, 44-70 kW, Bouwjaar 06/1999-05/2003, Max. vooraslast tot 900 kg, Max. achteraslast tot 750 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP40-009 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/40mm |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto II (188) |
| Bouwjaar | : 08/1999-08/2005 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Punto II (188) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/1999-05/2003 |
| Motorvariant | : 1.2, 1.2 16V, 1.4, 1.3JTD |
| Vermogen in KW | : 44-70 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 750 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





