SP20-249, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/40mm, BMW Bouwjaar 10/1995-07/2003, 1.8, 1.9, 85-103 kW, Bouwjaar 10/1995-07/2003, Max. vooraslast tot 755 kg, Max. achteraslast tot 870 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-249 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/40mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z3 (E36) |
| Bouwjaar | : 10/1995-06/2003 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Z3 E37 (R/C) Roadster |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1995-07/2003 |
| Motorvariant | : 1.8, 1.9 |
| Vermogen in KW | : 85-103 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 755 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 870 kg |
| Prijs incl. BTW | : 405,71 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





