SP20-085, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/00mm, BMW Bouwjaar 06/2004-07/2010, 545i, 525d, 530d, 535d, 130-245 kW, Bouwjaar 06/2004-07/2010, Max. vooraslast tot 1070 kg, Max. achteraslast tot 1300 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-085 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/00mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| Bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 5er E61 Touring / wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2004-07/2010 |
| Motorvariant | : 545i, 525d, 530d, 535d |
| Vermogen in KW | : 130-245 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1070 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1300 kg |
| Prijs incl. BTW | : 354,87 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





