SP20-082, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, BMW Bouwjaar 06/2003-12/2009, 520i, 523i, 525i, 530i, 520d, 120-200 kW, Bouwjaar 06/2003-12/2009, Max. vooraslast tot 990 kg, Max. achteraslast tot 1245 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-082 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| Bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 5er E60 Limousine / sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2003-12/2009 |
| Motorvariant | : 520i, 523i, 525i, 530i, 520d |
| Vermogen in KW | : 120-200 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 990 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1245 kg |
| Prijs incl. BTW | : 405,71 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





