SP20-093, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/25mm, BMW Bouwjaar 06/2006-, 318i, 320i, 325i, 330i, 320d, 95-200 kW, Bouwjaar 06/2006-, Max. vooraslast tot 930 kg, Max. achteraslast tot 1090 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-093 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/25mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 3er E92, 93 (392C, 3C) Coupe /, 3-series E92, 93 (392C, 3C) coupe |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2006- |
| Motorvariant | : 318i, 320i, 325i, 330i, 320d |
| Vermogen in KW | : 95-200 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 930 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1090 kg |
| Prijs incl. BTW | : 405,71 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





