SP20-208, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/00mm, BMW Bouwjaar 04/1993-, 320i, 323i, 325i, 328i, 105-142 kW, Bouwjaar 04/1993-, Max. vooraslast tot 900 kg, Max. achteraslast tot 1115 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-208 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/00mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E36) |
| Bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 3er E36 (3B, 3/B, 3C, 3/C, 3CG) Cabrio /, 3-series E36 (3B, 3/B, 3C, 3/C, 3CG) convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1993- |
| Motorvariant | : 320i, 323i, 325i, 328i |
| Vermogen in KW | : 105-142 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1115 kg |
| Prijs incl. BTW | : 263,35 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





