SP20-009, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, BMW Bouwjaar 12/1990-05/1992, 316i, 318i, 318is, 73-103 kW, Bouwjaar 12/1990-05/1992, Max. vooraslast tot 830 kg, Max. achteraslast tot 1070 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-009 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E36) |
| Bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 3er E36 (3B, 3/B, 3C, 3/C, 3CG) Limousine, Coupe /, 3-series E36 (3B, 3/B, 3C, 3/C, 3CG) sedan, coupe |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 12/1990-05/1992 |
| Motorvariant | : 316i, 318i, 318is |
| Vermogen in KW | : 73-103 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 830 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1070 kg |
| Prijs incl. BTW | : 354,87 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





