SP20-383, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/00mm, BMW Bouwjaar -8/1987, 320i, 323i, 325i, 325e, 324d, 324td, 63-126 kW, 51mm veerpootdiameter, Bouwjaar -8/1987
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-383 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/00mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E30) |
| Bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 3er (3/1) E30 Limousine, Coupe 6 Zyl. /, sedan, coupe 6 cyl. |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar -8/1987 |
| Motorvariant | : 320i, 323i, 325i, 325e, 324d, 324td |
| Vermogen in KW | : 63-126 kW |
| Veerpootdiameter | : 51mm veerpootdiameter |
| Prijs incl. BTW | : 263,35 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





